MOOTORRATTA RENT

Rendi enduuromootorratas ja sõida sinna kuhu ise soovid

Võid kindel olla, et saad meilt täielikult hooldatud tehniliselt heas korras KTM enduuro mootorrattad (2018–2019 mudelid) ja kõik muu mis vaja, et oma seiklust nautida.

Mootorratta rent:

1 päev – 150 EUR

Nädalavahetus – 250 EUR

Varustuse rent:

1 päev – 50 EUR

Nädalavahetus – 75 EUR

KIRJUTA MEILE

  • mitut enduuromootorratast soovid rentida;

  • rendiperioodi pikkus;

  • kas lisaks ratastele soovid rentida ka muud varustust.

Palun saada oma päring aadressile:

marken@adventures.ee või helista 5691 9100

RENDITINGIMUSED

Standardtingimustel rendime tsikleid ainult Eesti, Euroopa Liidu, Norra ja Šveitsi kodanikele, kes on vähemalt 21 aastat vanad ja omavad A-kategooria juhiluba (vähemalt 2 aastat). Muudel juhtudel nõuame kindlustustingimustest lähtuvalt deposiiti vastavalt tsikli väärtusele.

Rentimiseks vajalik broneering vähemalt 2 tööpäeva enne rendiperioodi algust. Maksmine ainult ettemaksuarve alusel ja krediit- või deebetkaardiga enne rendiperioodi algust.

adventures.ee jätab endale õiguse meile tundmatu isiku korral keelduda rendist, nõuda suuremat deposiiti või käendaja lisamist rendilepingule.

Rendiaega arvestame: päev: hommikul 10.00 kuni järgmise päeva hommikul 10.00; nädalavahetus: reedel kella 16.00 esmaspäeval 12.00; nädal: 7 kalendripäeva. Säästunädal: esmaspäev 10.00 kuni reede 16.00.

Mõistliku kilometraaži põhimõte – läbisõit ei ole piiratud aga palun teatage meile, kui kavatsete sõita üle 500 kilomeetri päevas.

Tsikli kättesaamisel või tagastamisel väljaspool tööaega lisandub renditasule 30 EUR, riiklikel pühadel lisandub 50 EUR.

Kõiki adventures.ee veebilehe külastuse ja tellimuse esitamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Me ei avalda neid andmeid kolmandatele osapooltele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist adventures.ee andmebaasist.

+372 5691 9100

Metsas näeme!