E-FATBIKE RENT

Rendi e-fatbike ratas ja sõida kuhu ise soovid.

Võid kindel olla, et saad meilt täielikult hooldatud tehniliselt heas korras The Tunturi eMAX elektrilised fatbike rattad (2020 aasta mudelid) ja varustuse, et oma seiklust täielikult nautida.

Ratta rent (koos varustusega):
1 päev – 55€
Nädalavahetus – 100€

 

KIRJUTA MEILE

  • Mitut e-fatbike ratast soovid rentida;

  • rendiperioodi pikkus.

Palun saada oma päring aadressile:

fatbike@adventures.ee või helista 5691 9100

RENDITINGIMUSED

Standardtingimustel rendime rattaid ainult Eesti, Euroopa Liidu, Norra ja Šveitsi kodanikele, kes on vähemalt 18 aastat vanad. Muudel juhtudel nõuame kindlustustingimustest lähtuvalt deposiiti vastavalt ratta väärtusele.

Rentimiseks vajalik broneering vähemalt 2 tööpäeva enne rendiperioodi algust. Maksmine ainult ettemaksuarve alusel ja krediit- või deebetkaardiga enne rendiperioodi algust.

adventures.ee jätab endale õiguse meile tundmatu isiku korral keelduda rendist, nõuda suuremat deposiiti või käendaja lisamist rendilepingule.

Rendiaega arvestame: päev: 9.00 kuni 17.00; nädalavahetus: reedel kella 16.00 kuni esmaspäeval 10.00; nädal: 7 kalendripäeva. 

Ratta kättesaamisel või tagastamisel väljaspool tööaega lisandub renditasule 30 EUR, riiklikel pühadel lisandub 50 EUR.

Kõiki adventures.ee veebilehe külastuse ja tellimuse esitamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Me ei avalda neid andmeid kolmandatele osapooltele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist adventures.ee andmebaasist.

+372 5691 9100

Metsas näeme!